صفحه اصلی خدمات محصولات پروژه ها گواهینامه ها مشاغل امکانات ارتباط با ما
 

 

 
  خدمات  
  کارفرمایان  
کارفرمایان
  اطلاعات بیشتر  
  همکاران و شرکا  
همکاران و شرکا
  اطلاعات بیشتر  
  گروه فن آوران  
فن آوران بحر
فن آوران بحر
فن آوران دیزل قدرت
فن آوران بحر
 

 

  دفاتر و کارگاهها  

دفتر مرکزی

دفتر این شرکت در خیابان اندیشه و با دسترسی از خیابانهای مطهری ، شریعتی و بهشتی واقع گردیده است . با توجه به گسترش دامنۀ فعالیتها و افزایش تعداد پرسنل ، دفتر مرکزی در سه طبقه ، امکانات کاری پرسنل بیش از 30 نفر ، اتاق کنفرانس ، خطوط تلفنی متعدد ... در محل دائمی و ثابت به آدرس مندرج زیر مستقر گردیده است .

      تصاویر مربوطه

کارگاه تهران

کارگاه دائمی شرکت واقع در کیلومتر 6 جاده مخصوص کرج ، با برخورداری از فضای 750 متر مربعی و همچنین تمامی تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز قادر به انجام کلیۀ خدمات تعمیراتی ، نصب و راه اندازی موتورهای دیزل و دیزل ژنراتورهای صنعتی در ابعاد مختلف و همچنین خدمات کاپلینگ دیزل ژنراتورها می باشد .

     

تصاویر مربوطه

شعبۀ خرمشهر

با عقد قرارداد مدیریت ، راهبری ، تعمیرات-نگهداری شناورهای بندری متعلق به ادارۀ کل بنادر و دریانوردی خرمشهر ، این شرکت با تجهیز مجموعۀ دفتری/کارگاهی خود در سال 1393 ، اقدام به ایجاد آمادگی 24 ساعته در ارائۀ خدمات مورد نیاز کارفرمای خود در داخل این بندر نموده است .

     

تصاویر مربوطه

شعبۀ چابهار

پس از عقد قرارداد مدیریت ، راهبری و تعمیرات و نگهداری شناورهای ادارۀ کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان واقع در بنادر شهید کلانتری و شهید بهشتی ، اقدام به تجهیز مجموعۀ دفتری/کارگاهی خود در بندر شهید کلانتری به سال 1394 نمود . این مجموعه با برخورداری از دفاتر اداری ، انبارها و کارگاههای برق و مکانیک ، آمادگی 24 ساعته در ارائۀ خدمات نوبه ای و ناگهانی به شناورهای تحت مدیریت خود در قبال کارفرمای را دارد .

     

تصاویر مربوطه